Polly Pocket

Polly Pocket Monster High Zestaw Kompaktowy

Polly Pocket

Polly Pocket Monster High Zestaw Kompaktowy

Szczegóły produktu

Odkryj STRASZNIE dobrą zabawę w miniwydaniu z tym zestawem kompaktowym Monster High x Polly Pocket. Zestaw ma kształt kultowej czaszki Monster High z kokardką wypełnioną ruchomym brokatem w kształcie nietoperzy, a po otwarciu odsłania skatepark i szkołę. Snuj przerażająco ciekawe opowieści z ulubionymi postaciami ze Straszyceum – Draculaurą, Clawdeen Wolf i Frankie Stein – oraz 10 akcesoriami tematycznymi. Przesuń biblioteczkę, aby odsłonić niespodziankę, zaprezentuj swoje umiejętności na skateparku i zagraj w koszykówkę z innymi uczniami. Ten upiornie uroczy zestaw kompaktowy jest doskonały dla fanów Monster High i Polly Pocket. Kolory i elementy dekoracyjne mogą się różnić.

  • Odkryj przerażająco dobrą zabawę w miniwydaniu z tym zestawem kompaktowym Monster High x Polly Pocket.
  • Wymyślaj upiorne opowieści z 3 mikrolalkami Monster High i 10 akcesoriami.
  • Zestaw ma kształt uroczej czaszki Monster High z kokardką wypełnioną ruchomym brokatem w kształcie nietoperzy, a po otwarciu odsłania skatepark idealny do robienia sztuczek.
  • Przesuń biblioteczkę, aby odsłonić niespodziankę lub rozegraj mecz koszykówki. Buu! Jest tu tyle atrakcji!
  • Mikrolalki Draculaura, Clawdeen Wolf i Frankie Stein w swoich znajomych stylizacjach wyglądają straszliwie modnie.
  • Akcesoria, takie jak mebelki i przybory szkolne, urozmaicają zabawę.
  • Dzięki tak wielu elementom do odsłonięcia i zabawy ten zestaw kolekcjonerski to doskonały prezent dla dzieci od 4 roku życia, zwłaszcza fanów Monster High.
Zawartość: zestaw, 3 mikrolalki, 10 akcesoriów.
OSTRZEŻENIE: Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy. Wymagany montaż przez osobę dorosłą.
*Jedynie w celach poglądowych i niewiążąca – rzeczywiste ceny detaliczne mogą się różnić.